Почалися канікули, пора сідати за парту

Цього року ми вирішили скористатися невеличкою літньою паузою, коли наші старі проекти вже завершилися, а нові ще не розпочалися, щоб і самим навчитися чогось нового. Наша працівниця Галина Бондарук успішно пройшла відбір до участі у Програмі підготовки тренерів з освіти дорослих.

Програму реалізовує Представництво Німецької асоціації народних університетів DVV International спільно з Українською асоціацією освіти дорослих. Грант з організаційного розвитку для участі у навчанні представниці нашої організації надав ІСАР «Єднання».

Програма навчання розрахована на 2016-2017 роки, та передбачає участь у 3-х навчальних модулях по 5 днів кожний. 21-26 червня стартує перший модуль. У програмі – створення навчального середовища, фізіологічні та психологічні аспекти освіти дорослих, методики навчання та моделі групової роботи, планування та розробка освітнього процесу.

Тренінг проводитиме Томс Урдзе (Toms Urdze), член правління Saliedēt.lv, латвійської тренінгової компанії, що спеціалізується на розвитку команд та лідерстві. Автор низки книжок з навчання та суміжних з освітою тем; автор Metodes.lv, одного з найпопулярніших інтернет-ресурсів з навчання та лідерства в Латвії. Експерт Європейської комісії та експерт з оцінки проектів в галузі освіти дорослих та он-лайн навчання.

Має бути цікаво і корисно. То ж сподіваємося, що зможемо вже восени поділитися новими знаннями і набутим досвідом з клієнтами та друзями Центру освітньої політики.