Альянс USETI

З грудня 2007 року і досі Центр освітньої політики є учасником та реципієнтом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI), виконавцем якої є Американські ради з міжнародної освіти ACTR/ACCELS за підтримки USAID.

Упродовж 2007-2008 років наша діяльність була спрямована на проведення фахової публічної дискусії в академічному середовищі щодо реформування вступу до вищих навчальних закладів України. Було організовано серію круглих столів та семінарів у Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Києві, Харкові, Донецьку та Дніпропетровську з представниками адміністрації університетів. Під час цих заходів ми намагались сформувати серед керівництва українських університетів позитивне ставлення до запровадження зовнішнього незалежного оцінювання, як інструменту подолання корупції у системі вищої освіти України та забезпечення рівного доступу до якісної освіти.

З 2009 року наша організація адмініструє в рамках USETI роботу Інформаційної системи “Конкурс”. Це система, яка забезпечує прозорість вступної кампанії до вищих навчальних закладів України. На сьогоднішній день до неї внесено 2667 вищих навчальних закладів та їх філій.

З квітня 2010 р. ЛМГО «Центр освітньої політики» входить до складу Альянсу для розвитку (Global Development Alliance) Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI), продовжуючи адмініструвати ІС “Конкурс”.