Загальна історична освіта в Україні: на шляху до нової моделі

Період реалізації проекту: березень-травень 2004 року.

Бюджет проекту: $1115,00

Донор: Міжнародний фонд “Відродження”

Партнери:
Львівський національний університет імені Івана Франка
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Мета проекту:

Вироблення пропозицій щодо запровадження у школі єдиного інтегрованого курсу історії через організацію обговорення на загальноукраїнському одноденному семінарі проекту Програми загальної історичної освіти в 12-річній школі.

Діяльність:

Всеукраїнський науковий семінар „Загальна історична освіта в Україні: на шляху до нової моделі” у Львові, 22 травня 2004 р. Участь у семінарі взяли фахівці-історики з українських університетів та дослідницьких інституцій. Мета семінару – представити колегам з інших регіонів України Програму загальної історичної освіти в 12-річній школі та проект Стандарту загальної історичної освіти в Україні, розроблені львів’янами, обговорити та погодити засадничі моменти програми з тим, щоб зробити можливим впровадження її у будь-якому регіоні України та формування на її основі єдиного інтегрованого курсу історії у середній школі.

Програма семінару

Список учасників семінару

Після семінару автори програми доопрацювали її з урахуванням зауважень та побажань учасників заходу. Остаточна версія увійшла до публікації:

Вінниченко О., Мудрий М., Пастушенко Р., Сирота Р. Концепція та структура єдиного курсу історії в 12-річній середній школі: “Львівська ініціатива”. – Львів: ЛНУ ім. Івана Франка, ЛОІППО, ЛМГО “Центр освітньої політики”, 2004. – 212 с.